Yükleniyor...

Huzur Mah. Çamlıklar Cad. No:2/2 Sarıyer/İstanbul

0850 885 01 90

info@birlas.com.tr

Hakkımızda

34 Yıllık Tecrübe!

Birlas Garage ; 1990 yılında kurulan Birlas grup şirketinin çatısı altında 2019 yılında kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı tüketicilerin araçları için yetkili servisler dışında daha uygun maliyetlerle bakım ve onarım hizmetleri alabilecekleri ama aynı zamanda yetkili servis kalite ve standartlarına da sahip, güvenebilecekleri yurt çapında yaygın bir servis zinciri oluşturmaktır.

Sabancı grup ortaklarından olan Yakup Sabancı tarafından kurulan ve faaliyete geçen şirket; otomotiv satış sonrası pazarında bireysel, kurumsal ve filo şirketlerine çok markalı ‘Hasar Onarım’ ve ‘Mekanik Bakım Servisleri’ konseptini Türkiye’nin birçok farklı noktasında hayata geçirmiştir. Birlas Garage toplam 45.000 m2 servis alanı ve 400+ personel sayısına sahiptir. Sahip olduğu ve sürekli geliştirdiği teknik alt yapı ve network ile servislerini belirlemiş olduğu kurumsal standartlarına uygun hizmet vermesini sağladığından emin olmak için Birlas Garage’ın yüksek kalitede hizmet standartlarına uygunluğunu sürekli denetler. Servislerinin TSE 12047 , ISO 9001 gibi yeterliliklerini kontrol eder ve servisleri teşvik eder. Birlas Garage markası ile kurumsal bir güvence çatısı altında birleşen servis noktaların da koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak için servis çalışanlarına bilgi ve becerilerini güncel teknolojilere ve uygulama tekniklerine hakim olmalarını sağlayacak eğitimler verir. Çok markalı tamir konseptiyle Birlas Garage servislerinde hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Tanımlanmış iş süreçleri kaliteli hizmetimizin standart olmasını sağlamaktadır. Aracınızın arıza tespiti deneyimli ustalarımız tarafından güncel teknolojik cihazlar kullanılarak tespit edilir ve onarılır. Birlas Garage Servislerinde gerçekleşen bakım ve onarımlarda müşterilerine TSE standartlarında garanti güvencesi teminatı verir.

Servis Avantajları

Birlas Garage
Ayrıcalıkları

Teknik Bilgi Desteği

Birlas Garage verdiği tüm ürün ve hizmetlerde teknik bilgi ve destek hizmeti sunar. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz !

Fiyat Avantajı

Kaliteli yedek parça ve işçilik fiyatları şeffaf bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşılır.


Hızlı Hizmet

Türkiye geneli 27 noktada yer alan Birlas Garage servislerinden online randevu alıp hiç beklemeden araç bakım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Birlas Garage Bünyesinde Çalışmak İster Misiniz? CV'nizi Bizimle Paylaşın!

0850 885 01 80

    WHATSAPP