Birlas Garage - Anasayfa

Hakkımızda

Birlas Garage

BİRLAS GARAGE, Birlas Performans bünyesinde, Sabancı Holding`in ortaklarından olan Yakup SABANCI tarafından, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar DEMİRDAĞ yönetimi ve liderliğinde 2019 yılında kurulmuştur.

Halen İstanbul` da 3 tesisimizde sürdürülmekte olan hizmetlerimize yenilerini ekleyerek, üstün kaliteli servis ağı çalışmalarına başlamıştır. Bireysel ve kurumsal araç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına, en yakın BİRLAS GARAGE servis merkezinde cevap verecek alt yapı ve ar-ge çalışmaları her geçen gün artarak devam etmektedir. Disribütörlüğünü yürüttüğümüz dünya devi markaların yanı sıra Birlas`a ait yepyeni markalarla ürün çeşitliliğimizi artırmaktayız.

 

YERLİ ÜRETİMİ DESTEKLİYORUZ

Kaliteli ve ekonomik servis hizmetlerimizi, yüzde yüz yerli üretim yüksek kaliteli yedek parçalarla zenginleştiriyoruz. Değiştirmek yerine onarmak prensibimizle, hem araç sahiplerinin hem de sigorta şirketlerinin fayda sağlaması için en güncel teknolojileri kullanıyoruz.

 

SORUMLULUKLARIMIZ VE İLKELERİMİZ

Kuruluş amacımıza uygun olarak, Türkiye`nin her yerinde, ekonomik ve yüksek kaliteli bakım ve onarım servis hizmetlerini tüm bireysel ve kurumsal tüketicilere sunmak için günümüzün bütün modern teknolojilerini kullanıyoruz ve güncel tutuyoruz.

Dürüst ve etik değerlere bağlı, çevre bilinciyle donatılmış modern servis merkezlerimiz, yepyeni servis hizmetleri anlayışı ile sizler için çalışmaktadır.

Sosyal sorumluluklarımızı gözeterek, her hizmetimizle fayda sağlamayı, ülke ekonomimize katkıda bulunmayı, nitelikli personel yetiştirerek kaliteli istihdam oluşturmayı ilke edindik.