Birlas Garage - Anasayfa

Birlas Garage

Genel Bakışı

Sabancı Holding'in ortaklarından olan Yakup SABANCI tarafından, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar DEMİRDAĞ yönetimi ve liderliğinde 2019 yılında kurulmuştur. Halen İstanbul' da 3 tesisimizde sürdürülmekte olan hizmetlerimize yenilerini ekleyerek, üstün kaliteli servis ağı çalışmalarına başlamıştır.

28+

Şube

Bireysel ve kurumsal araç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına, en yakın BİRLAS GARAGE servis merkezinde cevap verecek alt yapı ve ar-ge çalışmaları her geçen gün artarak devam etmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

SATIŞ SERVİS

Aracınız için çözüm üretiyoruz

Aracınızın neye ihtiyacı varsa en yakın Birlas Garage Noktasında SATIŞ (Lastik, Jant, Akü, Yedek Parça, Aksesuar, Performans, Off Road, Outdoor, Oto Bakım Ürünleri) ve SERVİS (Mekanik Bakım, Onarım, Hasar, Mini Onarım, Taşınabilir Parça Onarım, Lastik, Jant) hizmetlerimiz ile Aracınız için çözüm üretiyoruz.

Lastik Satışı Jant Satışı Akü Satışı Yedek Parça Satışı Aksesuar Satışı Performans Ürünleri Satışı Off Road Ürünleri Satışı Outdoor Ürünleri Satışı Oto Bakım Ürünleri Satışı Mekanik Bakım Onarım Hasar Mini Onarım Taşınabilir Parça Onarım Lastik Tamir Jant Tamir

Birlas Garage'da Aracınız emin ellerde.

GÜVENİLİR İŞ ORTAKLARIMIZ

Duyurular