Birlas Garage - Anasayfa

Tampon ve Mini Hasar Onarımı

Tampon ve Mini Hasar OnarımıAracınızın tampon kısmında oluşabilecek ufak göçükler ve çiziklerin giderilmesini istiyorsanız orijinal bir görünüm elde etmek adına sizler de Birlas Garage’ı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mini hasar onarımı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Araçların kaporta, boya, iç döşeme, plastik tampon, ön cam gibi parçalarındaki hasarları belirli noktalarda kapsayabilen mini hasar onarımı hizmetlerine sık sık ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

Birlas Garage otomobillerinizdeki ufak hasarlar konusunda uzman personelleri ile hareket ederek sizlere hizmet sunar. Zamandan tasarruf elde edebileceğiniz çalışmalar hasarların yenilikçi teknikler ile giderilmesinden dolayı aracınızın orijinalliğini bozmayacak niteliklerdedir. Zaman odaklı çalışmaları ile dikkat çeken Birlas Garage, istek ve ihtiyaçlarınızı kapsamlı bir şekilde dinleyerek analiz çalışmalarını gerçekleştirir.

Çevresel faktörler veya yanlış davranışlar sonucunda araçların özellikle kapı, çamurluk ve tampon kısımlarında oluşabilecek çizikler söz konusudur. Kaporta gibi bölgelerde de oluşabilecek sorunlar boya tamiri gibi mini yama olarak nitelendirilen çalışmalar giderilebilir. Bu yöntemler ile onarılan bölgelere olabildiğince ufak ve kısa tutulan, hasarlı bölgeyi kapsayabilecek işlemler yapılır. Uygulamalarda onarımı yapacak olan kişilerin profesyonel olmaları bir hayli önemlidir.

Otomobillerde oluşabilecek küçük hasarların onarımlarına yönelik hizmetler sunan Birlas Garage, birçok parçanın ve sorunun hızlı bir biçimde onarılabilmesini sağlar. Ekonomik seçeneklere sahip olan mini onarım hizmetlerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Bu sayede aracınızın eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz. Araçların daha sağlıklı ve güvenilir bir sürüş keyfini sizlere sunabilmesi adına Birlas Garage kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

Araçların ön ve arka tamponlarında hafif ve orta şiddetli oluşabilen, tamponun iç ve dış yüzeylerindeki yırtık, çatlak, deformasyon ve eksik parça gibi sebeplerle değişim ihtiyacı ortaya çıkabilir. Ancak tamponun tamamen değişmesini gerektirebilecek hasarların onarımı da mümkündür. Parça değişimi yerine onarım imkanına sahip olmak isterseniz Birlas Garage’ı tercih edebilirsiniz.

Birlas Garage aracınızı kapsamlı bir şekilde inceleyerek sizlere hizmet sunar. Hasarların, teknik olarak onarılabilir olması ve tampon gibi parçaların çeşitli işlemlerden geçirilmesi sorunlardan kurtulabilmenizi sağlar. Ekonomik servis hizmetlerini yüksek kalitedeki yedek parçalar ile zenginleştiren Birlas Garage, Türkiye’nin birçok farklı noktasında sizlere hizmet sunan markalardandır.