Birlas Garage - Anasayfa

Kaporta Hasar Onarımı

Kaporta Hasar OnarımıKaporta hasar onarımı, kaporta üzerinde çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelebilecek çizik, vuruk, ezik ve göçüklerin düzeltilerek eski haline getirilmesini kapsar. Kaza sonrasında aracın gövde kısmında meydana gelen hasarlar bu hizmetler kapsamında ortadan kaldırılır. Anlaşmalı sigortanız ya da sizin talepleriniz doğrultusunda en kısa süre içerisinde araçtaki hasar giderilir, boya ve kaporta orijinal haline kavuşur.

Dış darbeler ve çevresel faktörler sonucunda kaporta üzerinde meydana gelebilecek ve teknik olarak boyasız göçük düzeltme yöntemi ile düzeltilemeyecek olan hasarlar da ortaya çıkabilir. Bu tür durumlarda farklı tekniklerin uygulanması doğru olacaktır. Birlas Garage bu noktada kaporta hasar onarımı ile ilgili sizlere profesyonel destek sunar.

Çevresel faktörler çoğu zaman kaporta aksamı üzerinde boyanın zarar görmesine sebep olabilecek problemlere de yol açabilir. Ezik, vuruk ve göçüklerin özel teknikler ile düzeltilmesi kaporta hasar onarımı hizmetlerini kapsar. Hasarın tamamen giderilmesi için işlemden önce bölgenin analizinin titiz bir şekilde yapılması bir hayli önemlidir. Aksi takdirde çeşitli problemler ortaya çıkmaya başlayabilir.

Otomobilin dış aksamlarında meydana gelen hasarlarda mini onarım hizmetlerinden yararlanabilmeniz mümkündür. Boyanın zarar gördüğü özel durumlarda uygulanabilecek yöntemler değişkendir. Araç kaportasında oluşan göçüklerde boya hasarı bulunmuyorsa boyasız kaporta göçük düzeltme tekniklerinden yararlanılır.

Oto kaporta boyasının zarar gördüğü göçükler, otomobilin orijinalliğini koruyabilecek şekilde giderilir. Parçaların boyanmadan önce belirli ölçülerde ele alınması gerekebilir. Böylelikle sürücüler için yüksek maliyetler ortaya çıkmamış olur. Kaza veya dış darbeler sonucunda kaporta üzerinde meydana gelen problemler dikkate alınmalıdır.

Boyası zarar görmüş veya göçük oluşmuş kaportalar diğer otomobil aksamlarının zarar görmesine sebep olabilir. Boyalı ve boyasız farklı onarım işlemleri yapılabilecek durumdadır. Birlas Garage profesyonel ekibi ile kaporta hasar onarımı noktasında sizlere eksiksiz hizmet sunar. Böylelikle kaporta ile ilgili sorunlar detaylı bir biçimde ele alınmış olur.

Düzeltme veya onarım işlemleri yapılacağı zaman doğru malzemelerin tercih edilmesi bir hayli önemlidir. Kalitesiz materyaller ile müdahale yapıldığı zaman kısa süre içerisinde aynı problemler kendisini tekrar etmeye başlayabilir. Bu noktada Birlas Garage’ın profesyonel hizmeti tercih edilebilir.